Denetim Başkanlığı

Gözde Gürbüz

Denetim Başkanı


Polisan Holding Denetim Başkanı Gözde Gürbüz; Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Bahçesehir Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisans (MBA) eğitimini tamamlamıştır. İş hayatına 2008 yılında KPMG şirketinde başlayan Gürbüz; KPMG Türkiye'de denetim görevinin ardından Danone’de çeşitli Finansal Raporlama ve Bütçe Kontrol görevlerinde bulunmuştur. 2015-2017 yılları arasında Çalık Holding şirketinde Finansal Raporlama Müdürü olarak çalışmıştır. 2018-2019 yılları arasında Polisan Holding şirketinde Holding ve Grup şirketlerinden sorumlu Finansal Kontrol Müdürü olarak göreve başlayan Gürbüz; 2019 yılından itibaren Polisan Holding Denetim Başkanı görevini yürütmektedir.

Uzmanlık alanları arasında Finansal Raporlama, Bütçeleme ve Kontrol, İç Denetim ve İç Kontrol Sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesi, Stratejik Plan süreçlerinin yönetimi bulunmaktadır.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim lisanslarına sahip olan Gözde Gürbüz; aynı zamanda Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) ve Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği üyesidir.