TR EN
Polisan Ortaokulu ve Mehmet Emin Bitlis Ortaokulu

Holding, Malatya ve Dilovası’nda 2 adet Polisan okulu kurmuştur. 1988 yılından bu yana hizmet vermekte olan Mehmet Emin Bitlis Ortaokulu bugünkü rakamlarla yaklaşık 500.000$ tutarında bir yatırım ile inşa edilmiş olup, Polisan Holding her yıl düzenli olarak okulun boya ihtiyacını karşılamaktadır. Mehmet Emin Bitlis Ortaokulu, yılda yaklaşık 160 mezun vermektedir.

Polisan Ortaokulu bugünkü rakamlarla yaklaşık 3 milyon$ tutarında bir yatırım ile inşa edilmiş olup, yılda yaklaşık 100 mezun vermektedir. Polisan Ortaokulu’nun halk oyunları, boya, okul hizmetli giderleri Polisan Holding tarafından düzenli olarak karşılanmaktadır. Polisan Ortaokulu Gençlik Spor Kulübü kapsamında oluşturulan halk oyunları ekibi, her yıl yurt içi/ yurt dışı yarışmalarda ve festivallerde çeşitli dereceler elde etmektedir. Ayrıca 2018 yılında ders saatleri dışında da öğrencilerin okuldan etkin şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla Polisan Holding tarafından okula merhum Necmettin BİTLİS anısına kütüphane yapılmıştır.

Polisan Holding kurulduğu yıldan bu yana düzenli olarak hem Mehmet Emin Bitlis Ortaokulu’na hem de Polisan Ortaokulu’na yaptığı desteklerle öğrencilerin hayata daha mutlu, daha güvenli ve daha güçlü adımlar atmasına katkı sağlayarak her yıl okuldan mezun olan öğrencilerin geleceklerine ışık tutmuş, ihtiyaçlarına cevap vermiş ve verdiği desteklerle hayatlarına renk katmıştır.

 

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Holding Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.