TR EN
Vizyonumuz
Yaşanabilir bir dünya için heyecanla çalışan bir topluluk olmak bizim kimyamızda var.

İnsanlık için daha iyi bir geleceği bugünden tasarlarken, var olduğumuz her alanda en iyisini sunarız. Bunu başarmak için yapılmayanı, yapılamayanı yapma arzusu ve yenilikçilik tutkusuyla çalışır, hayatın her gününe fark katarız. Paydaşlarımızın sadece beklentilerini karşılamakla yetinmez, beklentilerin ötesine ulaşmayı amaçlarız. Bu vizyondan ödün vermeden ve bilimden güç alarak istisnasız her konuda liderliği hedefleriz..

Misyonumuz

Bize heyecan katan değerlerimiz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda, daima yaşam için iyi olandan yanayız. Yaptığımız her şeyin özünde insana değer ve sevgi, adalet, samimiyet ve biz bilinci yer alır.

Amacımız

Bulunduğumuz sektörlerde yenilikçiliği, müşteri odaklılığı ve sürdürülebilirliği sahiplenen bir topluluk şirketi olmak için çaba harcarız. Amacımız değer artışı sağlamak ve en iyi performans sağlayan hizmet ve ürünleri sunmaktır.

 

Güç Aldığımız Değerlerimiz

Holding değerleri grup şirketlerinin de değerler bütününü oluşturmaktadır.

Değerler; kurucunun, Bitlis ailesinin, yapının 58 yıllık yolculuğunun ve yol üstünde kazanılmış deneyimlerin sentezini oluşturur.

Değerler; Holdingin temel felsefesini, işe, paydaşlarına, yaşama ve dünyamıza bakışını yansıtır. Tüm değerler birbiriyle bütün ve tek başına anlamlıdır. Holding öncelikle tüm ekip arkadaşlarını bu değerlerin taşıyıcıları ve sözcüleri olarak görür. 

 

Müşteri Odaklılık

Yalın ve etkili çalışarak müşterilerimiz için değer yaratırız. Tüm iç süreçlerimizde mükemmelliğe odaklanarak, müşterilerimize en yüksek performanslı hizmet ve ürünleri sunmak isteriz.

Yaratıcılık

Cesaretle harekete geçerek yeniliklere odaklanırız.

İş Birliği

Güvene dayalı ilişkilerle toplam fayda için iş birliği yaparız.

Gönüllülük

Doğaya ve insanlara sevgide birleşerek, gönüllü olarak onlar için çaba harcarız. 

 

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Holding Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.