TR EN
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimiz

Polisan Holding olarak iş sürekliliğimize ve bilgi varlıklarımıza yönelik gizlilik, bütünlük, kullanılabilirlik ile ilgili ortaya çıkabilecek her türlü riski ortadan kaldırmak veya bu risklerin etkilerini en aza indirmek amacıyla bilgi sistemlerimizi ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardının gerekliliklerine uygun bir şekilde yönetiyoruz.

Bilgi güvenliğinin sadece bilgi işlemleri çalışanlarının sorumluluğunda değil eksiksiz tüm çalışanların katılımı sayesinde sağlanabileceği bilinci ile başta çalışanlarımızda olmak üzere tüm kritik paydaşlarımızda farkındalık yaratıyor ve sonuçlarını takip ediyoruz.

 

Enerji Yönetim Sistemimiz

Polisan Holding olarak tüm üretim ve hizmet faaliyetlerimizde, sürdürülebilirlik ilkemiz çerçevesinde, proaktif enerji yönetim sistemi uyguluyoruz.

Şirketlerimizde, enerji verimliliğine yönelik en iyi uygulamaları teşvik ediyor, enerji yönetim davranışlarını güçlendirerek bu konuda bilincin sürekliliğini sağlıyoruz. Enerji performansımızı geliştirmek amacıyla iyileştirme fırsatlarını tespit etmeye çalışıyor, enerji tüketimlerini kontrol altında tutuyor ve hesaplanan enerji kritiklik seviyelerini esas alarak verimlilik çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Enerji verimliliği çalışmalarımızın örneklerine ve bu çalışmalarla sağlanan kazançların ayrıntılarına, her yıl yayımlanan Sürdürülebilirlik Raporlarımızda yer vererek izlenebilirliğini sağlıyoruz.

 

 

 

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Holding Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.