İcra Komitesi


Erol Mizrahi
Polisan Holding CEO

2 Eylül 1954’te Edirne’de doğmuștur. 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuștur. 1976 yılından bu yana Polisan Holding bünyesinde çeșitli kademelerde görev aldıktan sonra 1998 yılının ikinci yarısından itibaren Holding Genel Koordinatörü ve Polisan Kansai Boya’nın Genel Müdürü, 2005 yılı itibarıyla da Polisan Holding CEO’su olarak görev yapmaktadır. Erol Mizrahi halen Polisan Holding İcra Kurulu Üyeliği, Polisan Kansai Boya ve Polisan Tarım Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı; Polisan Holding, Polisan Kimya, Poliport, Polisan Yapı, Șark Mensucat, Rohm and Haas Yönetim Kurulu Üyeliği; Polisan Maroc ve Polisan Hellas Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Ayrıca BOSAD Yönetim Kurulu Üyesidir.


Ali Fırat Yemeniciler
Poliport Genel Müdürü

1956 yılında İstanbul’da doğmuștur. 1975 yılında İstanbul Saint Joseph Lisesini bitirmiștir. 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olup, Brüksel’de petrokimya alanında master yapmıștır. 1985 ile 1995 yılları arasında Societe General de Surveillance șirketinde Petrokimya Bölüm Müdürü ve Union Carbide Türkiye Genel Müdürü olarak çalıștıktan sonra 1995 yılından itibaren Polisan Holding bünyesinde görev almıștır. Ali Fırat Yemeniciler halen Poliport Genel Müdürü, Polisan Holding İcra Kurulu Üyesi ve Polisan Holding, Polisan Kansai Boya, Polisan Hellas, Poliport ve Polisan Maroc Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.


Ahmet Türkselçi
İnsan Kaynakları Direktörü

1960 yılında Trabzon’da doğmuștur. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü’nden mezun olmuștur. Ardından, 30 yıl içerisinde bankacılık ve reel sektörde çeșitli üst düzey yöneticilik pozisyonlarında görev almıștır. Temmuz 2012’den bu yana Polisan Holding’te İnsan Kaynakları Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olan Türkselçi, Peryön üyesidir.


Necati Bülent Hakoğlu
Polisan Kimya ve Polisan Hellas Genel Müdürü

1952 yılında Adana’da doğmuștur. 1974 yılında İTÜ Kimya Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi, İșletme İktisadi Enstitüsü’nde İșletme Yüksek Lisansı yapmıștır. Henkel ve Henkel’in satılması sonrasında Cognis’te 30 yıllık iș tecrübesi olan Hakoğlu, 2007 yılında katıldığı Polisan Holding bünyesinde Șark Mensucat Genel Müdürü; 1 Ocak 2016 itibarıyla Polisan Kimya A.Ş. Genel Müdürü ve Polisan Hellas Genel Müdürü olarak görev almıştır. Aynı zamanda Polisan Holding İcra kurulu üyesi ve Polisan Kansai Boya ve Polisan Maroc Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Hakoğlu, Kocaeli Sanayi Odası Kimya Meslek Grubu Başkanı ve Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir.