TR EN

Şeref Taşkın

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi


1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1989 yılında Hesap Uzmanları Kurulu’na girmiştir. 1998 yılına kadar Hesap Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra Hesap Uzmanları Kurulu’ndan ayrılmıştır. 1998-2001 yılları arasında bir şirketler topluğunda Mali Grup Koordinatörü olarak çalışmış ve bazı grup şirketlerinde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 2002 yılında Ortak ve Yeminli Mali Müşavir olarak Arkan & Ergin YMM A.Ş.’ne katılmıştır.

17 yılı aşkın bir süredir sanayi, ticaret ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren çeşitli şirketlere vergi danışmanlığı, devir, birleşme, bölünme ile yeniden yapılandırma, hisse alım satımı, durum tespit denetimi, inceleme danışmanlığı, vergi davaları gibi konularda denetim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Polisan Holding Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olan Şeref Taşkın, halen Yeminli Mali Müşavir olarak mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Holding Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.